انکودر هالو شفت HOLLOW SHAFT

شرکت آتک سنسورAteksensor ترکیه ازشرکتهای پیشرو در زمینه تولید انواع سنسور های موقعیت از جمله خط کش دیجیتال مغناطیسی Magnetic Linear Encoder ،خط کش دیجیتال نوری یا اپتیک Optical Linear Scale  , روتاری انکودر، نمایشگر دیجیتال Digital Readout Systems، خط کش های اهمی یا پتانسیومتری Linear Position Transducer، وایر انکودر wire encoder ، وایر پتانسیومتر یا وایر سنسور wire potentiometer ، شیب سنج Tilt and Angle Sensor و انکودر آنالوگ یا پتانسیومتر صنعتی و  ... است.

  انکدرهالوشفت

شرکت آتک سنسور رنج وسیعی از روتاری انکدرهای افزایشی و ابسولوت را تولید می نماید انکودرهای هالو شفت نیز در مدلهای افزایشی و ابسولوت تولید می گردد بسیاری از محصولات این شرکت در فروشگاه ما موجود است .

انکدرهالو شفت سری H100

انکدرهای هالو شفت با بدنه ای به قطر 100 میلیمتر و سوراخ بین 30 تا 42 میلیمتر مناسب کاربردهای مختلف و خصوصا در اسپیندل ها و انتهای موتور کاربرد دارد . این انکدرها با رزولیشن 1024 پالس و بصورت مولتی ولت 5 تا 28 ولت عرضه می گردد اساس کار این انکودر ها بصورت اپتیک یا نوری است . اطلاعات بیشتر در مورد این انکدر ها را اینجا ببینید.

 

 انکدرهالو شفت H58

انکودرهای سری  H58 با قطر بدنه 58 میلیمتر و قطر سوراخ 10 و 12 و 14 و 15 و 16 میلیمتر است این انکدر ها نیز مولتی ولت 5 تا 28 ولت است و در رزولیشن های مختلف تا بیست هزار پالس تولید می گردد. انکودرهای  H58 با قطر سوراخ 6 تا 19.2 میلیمتر بصورت نیمه هالو شفت تولید می گردد. اطلاعات کامل انکدرهای H58 را اینجا ببینید .

 

 

 

لینک و نام این مطلب ( روتاری انکدر چیست ) .

 
 

چاپ  

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location